دبیرستان غیردولتی پسرانه دانشگاه(دوره دوم)


3 تیر 1396

راهیابی دانش آموزان خوزستانی به سی و پنجمین جشنواره هنرهای آوایی کشور

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان از راهیابی گروه سرود محلی دبیرستان پسرانه دانشگاه شهید چمران اهواز به مرحله کشوری سی و پنجمین جشنواره هنرهای آوایی خبر داد.

 

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مهدی رفیعی دهکردی ضمن اعلام این خبر، اظهار کرد: مسابقات فرهنگی و هنری هر ساله در رشته های مختلف برگزار می شود که در رشته سرود محلی، دبیرستان پسرانه دانشگاه شهید چمران اهواز توانست ضمن پشت سرگذاشتن رقبای خود درسطح شهرستان و استان به مرحله کشوری این رقابت ها راه یابد.

 وی با بیان اینکه دانش آموزان خوزستانی از بین 3 هزار گروه سرود شرکت کننده در این جشنواره موفق به راهیابی به جمع 4 تیم برتر شدند، خاطرنشان کرد: مرحله کشوری این مسابقات مرداد ماه 96 در نیشابور برگزار خواهد شد  و ان شاء الله در مرحله کشوری هم شاهد کسب مقام های خوبی توسط  این گروه باشیم.

رفیعی افزود: گروه سرود دانش آموزی ماهور با اجرای دو سرود تحت عنوان "وطن" و "هشتمین آستاره" موفق به راهیابی به مرحله کشوری این مسابقات شد.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه دانش آموزان خوزستانی دارای ظرفیت بالایی در هنرهای آوایی هستند، افزود: شایسته است از زحمات مربی فنی گروه آقای محمد کمائی و همکاری مدیر دبیرستان آقای عبداله مراقی تقدیر و تشکر کنیم.

 

تعداد مشاهده (209)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "راهیابی دانش آموزان خوزستانی به سی و پنجمین جشنواره هنرهای آوایی کشور"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید
   

 
نقشه سایت